טבעות אירוסין

חתונה, בלי שום צל של ספק, הוא אחד האירועים החשובים בחייו של כל אדם. זוגות העומדים בפני כריתת ברית הנישואין, משקיעים את מירב מאמציהם הפיזיים, מגייסים את מלוא היצירתיות שבם ומשלמים ממיטב כספם כדי שהאירוע שלהם יהיה בלתי נשכח. ולא רק האירוע עצמו אלא גם הצעת נישואין – נקודת הזינוק במסע אל חיי הזוגיות המחייבת את החתן לענוד על ידה של כלתו טבעת אירוסין. רוצים לדעת כיצד בוחרים נכון טבעות אירוסין, כך שהכלה העתידית לא תסרב לכם בשום אופן? הנה לכם מדריך שייסע לכם במשימה.

בול הטעם שלה!
היהלומים הם החברים הטובים ביותר של כל אישה, במיוחד כשמדובר על יהלומים של טבעות אירוסין המהווים חלק הכרחי בעיצובן. אך לא חייבים טבעת כמו של קים קרדשיאן בגודל של 20 קראט. אפשר להסתפק במשהו הרבה יותר צנוע אך תואם את טעמה האישי של הכלה. ואיך יודעים מהו הטעמה? שימו לב לבחירות האקססוריז שלה: האם היא מעדיפה תכשיטים עדינים וקלאסיים או שמא תכשיטים נוצצים, מתוחכמים ועם טוויסט. חשוב גם שהטבעת תתאים לצבע העור ולמבנה האצבעות.

היהלום שבכתר
לאחר שתחליטו איזה סוג של טבעת לקנות בהתאם לטעמה האישי של כלתכם ונתוניה הפיזיים, כדאי שתחליטו איזה סוג יהלום יקשט את הטבעת. את טיב היהלום של טבעות אירוסין וכמובן את מחירם קובעים הפרמטרים הבאים: חיתוך וליטוש, גוון היהלום, צלילות וניקיון ומספר קרטים. כך למשל, ככל שהיהלום בהיר יותר כך הוא איכותי ויקר יותר ובמקרה כזה יהיה מדובר ביהלום בדרגת D (הדרגה הנמוכה ביותר היא Z). כמו כן, ככל שמספר הקרטים גבוה, כך גם המחיר.

ומה עם העיצוב?
טבעות אירוסין מגיעות היום במגוון עצום של דגמים ועיצובים. טבעת סוליטר – היא הטבעת הקלאסית עם יהלום אחד באמצע ללא שיבוץ של אבנים נוספות. טבעת עם אבני צד – טבעת שבנוסף ליהלום במרכז משובצת גם באבנים קטנות על גבי הטבעת להענקת מראה נוצץ יותר. טבעות טוויסט – טבעת הכוללת לפחות 2 זרועות פתוחות שהיהלום מחבר ביניהן. טבעת 3 יהלומים – טבעת עם 3 יהלומים לאלה שאוהבות את נוכחותם של יהלומים.