עגילים

1111111111111111111111אין אישה שלא תשמח לקבל במתנה זוג עגילים מעוצבים.גם אין אישה שמידי פעם לא מפנקת את עצמה בעגילים שיתאימו לשמלתה החדשה, לתסרוקת האופנתית או כך סתם יתווספו לאוסף הפרטי העשיר. כי לעגילים ישנה יכולת נפלאה מצד אחד לשדרג לנו כל הופעה ולהפוך אותנו להרבה יותר אלגנטיות ואופנתיות ומצד שני כלל לא להרגיש שבזבזנו כסף. תמורת כמה עשרות שקלים אפשר היום לקנות עגילים מרהיבים ביופיים, בציפוי זהב טהור ובעיצוב ייחודי במינו, וזאת אפילו מבלי לצאת מהבית.כל מה שצריך זה לרצות להיראות טוב ולדעת שאנו ראויות לזה!

עגילי חישוק
בחירת עגילים לא אמורה להיות משימה קשה. הרי מדובר בתכשיט כלל לא יקר וכל אישה בהחלט יכולה למלא את האוסף הפרטי שלה ובכמה וכמה זוגות תכשיטי אוזניים בצורות ובעיצובים שונים כדי שיתאימו לכל אירוע, לכל סגנון לבוש, לכל מצב רוח והכי חשוב – למבנה הפנים האישי. עגילי חישוק הם אחד הסוגים שתמיד באופנה ותמיד מאפשר לנו לקבל מראה צעיר ונכון. אלה יכולים להיות עגילי זהב או פלסטיק – העיקר שגם במגירה שלכן יהיו כמה זוגות של עגילי חישוק, אם כיהם מתאימים בעיקר לנשים בעלות מבנה פנים מרובע ועגול.

עגילי אוזן צמודים
הסוג השני של עגילים, שגם הוא חייב להיות בכל מגירה, אלה הם עגילי אוזן צמודים. בדרך כלל מדובר בעגילי זהב המשובצים יהלומים (זהב לבן או זהב צהוב) או עגילי פנינה. כך או כל, מדובר בעיצוב מאוד נפוץ המעניק לנו מראה מאוד אלגנטי, נקי ונכון. עגילי אוזן צמודים מתאימים להופעות עסקיות, הם נוחים לנסיעות ולא תופסים הרבה מקום במגירה. לנשים בעלות מבנה פנים מלבני ועגולהם אפילו ממומלצים.

עגילי תכשיט נופלים
גם לעגילי תכשיט נופלים יש היום הרבה מאוד ביקוש והמעצבים משקיעים את מירב מאמציהם וכישורים כדי ליצור עבורנו עוד ועוד עיצובים מרהיבים. לעגילים אלה יתאימו כל סוגי הופעות החל מההופעה הקלאסית ועד ההופעה הרוקיסטית. רק שימו לב, בעלות מבנה פנים מלבני – כדאי שלא תבחרו בעגילים ארוכים מדי. נשים בעלות מבנה פנים עגול ומרובע.