קשת רחבה של צבעי הזהב

כאשר אנו אומרים “זהב” אנו חושבים על מתכת צהובה נוצצת. לעומת זאת, בקניית תכשיטים נוכל להבדיל בין צבעים שונים של זהב, כגון צהב לבן, זהב ורוד ועוד קשת רחבה של צבעי זהב. מה זה אומר בעצם צבע של צהב ואיך משיגים צבע כזה או אחר וצובעים את הזהב ואת התכשיטים בצבעי זהב שונים.
כעקרון, צבע מתכת זהב בטבע אינו אחיד וקשת הצבעים של זהב טבעי נאה בין צהוב ואדום (ורוד). כאשר רוצים להשיג צבע זהב אופנתי יותר ולצרוף תכשיטים בעלי צבע מסויים, משתמשים בערבוב מתכת זהב עם מתכות אחרות וכך מושג צבע זהב הרצוי.
צהב צהוב
צבע זה מאוד דומה לזהב טבעי והוא מושג על ידי ערבות של מתכת זהב עם כסף ונחושת בפרופורציות קבועות מראש. השונים וכך מתקבל גוון צהוב עדין שמזוהה אצלנו כזהב צהוב.
זהב לבן
כאמור, גם ביצירת זהב לבן ישנו ערבוב בין מתכות שונות ובדרך כלל, על מנת להשיג צבע זהב לבן מערבבים צהב טבעי עם מתכות לבנות שונות כגון מגנזיום, כסף, ניקל ואבץ או פלדיום בפרופורציות קבועות מראש וכך מתקבל צבע זהב לבן
זהב ורוד
צבעי זהב אדמדמים נוצרים מערבוב של צהב טבעי עם נחושת ותלוי במידת צהב טהור בתערובת זו. ככל שאחוז הזהב הטבעי גדול יותר כך תערובת תראה אדומה יותר, ככל שכמות נחושת תהיה קטנה יותר תתקבל צבע זהב ורוד יותר.
זהב ירוק
צבע ירוק לזהב נוצר בערבוב בין צהב טבעי וכסף במידה של שלוש לאחד והתוצאה זהב עם גוון ירקרק נוצץ
זהב כחול
צבע זהב כחול נוצר בערבוב של צהב טבעי עם מתכת אינדיום. ערבוב זה מעניק לזהב צבע כחלחל.
צהב שחור
זהב שחור הוא זהב מעובד שעובר תהליכים כימיים רבים על מנת לגרום לו להגיע לצבע חום שחור.

מינינו בפניכם קשת רחבה של צבעי הזהב. בחנות האינטרנט שלנו תוכלו לראות תכשיטי זהב מכל מיני צבעים, החל מזהב ורוד, דרך צהב צהוב ועד זהב לבן.
אנו מקפידים על בחירה בתכשיטי זהב איכותיים ביותר והאופנתיים ביותר לשביעות רצון של האישה הישראלית.

מבצעים שלנו: